Компанія ТПК-Граніт піклується про якість своєї продукції, саме тому ми даємо повну гарантію на свої вироби відповідно до офіційного Договором, який кожен клієнт укладає з нашої Компанії на етапі, коли він вирішив придбати у нас пам’ятник з граніту.

Особливістю гарантії на пам’ятник, які виконано компанії ТПК-Граніт є те, що Гарантійні зобов’язання даються в письмовому вигляді при замовленні пам’ятника з граніту в наших фірмових магазинах.

Компанія ТПК-Граніт дає такі стандратние стандартні умови гарантії на пам’ятник з граніту:
1 рік на пам’ятник з граніту з моменту його виготовлення, який не був змонтований нашими фахівцями.

1 рік на пам’ятник з граніту і монтаж, який був змонтований нашими фахівцями за бюджетною технології, коли в якості опори для пам’ятника використовується не фундамент, а бетонні балки.

5 років на монтаж і 10 років на пам’ятник з граніту, який був змонтований нашими фахівцями з технології монтажу, яка передбачає відлив фундаменту для монтажу пам’ятника.

Під гарантією на пам’ятник з граніту мається на увазі те, що камінь, з якого зроблений пам’ятник з граніту, перебуваючи в стані спокою, не наражаючись надмірного природному або іншому впливу, яке не передбачено інструкцією по експлуатації пам’ятника з граніту, що не буде частково або повністю зруйновано протягом гарантійного періоду. При цьому гарантія не може поширюватися на мікровибухи каменю (в побуті — тріщини), які не є наскрізними, отже, не зменшують термін експлуатації пам’ятники з граніту.

Під гарантією на монтаж мається на увазі те, що пам’ятник, перебуваючи в стані спокою, не наражаючись надмірного природному або іншому впливу, яке не передбачено інструкцією по експлуатації пам’ятника з граніту, матиме вертикальне положення з допусками по відхиленню максимум в 10 градусів.

г. Киев,ул.Крайняя 3

Позвоните нам

Позвоните нам

(067) 613 63 77 || (097) 422 88 22 || (095) 243 93 18

Email

Email

tpkgranit@ukr.net